Počet položek: 0 0,- Kč
RUN99
Vše pro běžce na jednom místě

REKLAMAČNÍ ŘÁD

1. Výskyt vady je kupující povinen oznámit prodávajícímu ihned po jejím zjištění, a to emailem na info@run99.cz  nebo telefonicky na tel. 724 215 931. 

2. Záruka na zboží je poskytnuta na dobu 2 let a nevstahuje se na vady vzniklé běžným opotřebením nebo nesprávným použitím.

3. Po přijetí písemné reklamace vystaví prodávají "reklamační protokol", kde uvede datum přijetí, předmět reklamace a požadovaný způsob vyřízení.

4. Je-li vada odstranitelná, může se kupující domáhat buď opravy nebo doplnění chybějící části nebo přiměřené slevy z prodejní ceny.

5. Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku kupujícím. Prodávající odpovídá za všechny vady, které se objeví v průběhu záruční doby. Prodávající neodpovídá za vady, které vznikly nesprávným nebo nevhodným použitím výrobku a nebo jeho mechanickým poškozením.

6. V případě oprávněné reklamace náklady na přepravu výrobku k prodávajícímu hradí kupující, zpět ke kupujícímu prodávající. Pokud však kupující neuplatní právo na náhradu nákladů do 14 dnů od zakoupení výrobku.

7. Reklamované zboží zasílá kupující pouze na adresu PET & RUN99, s.r.o., Na nábřeží 17/29, 736 01 Havířov, jinde nebude převzato. Prodávající nepřebírá zásilky zaslané na dobírku. Příslušnou částku zašle prodávající na bankovní účet kupujícího do 30 dnů od uznání oprávněnosti reklamace.

8. Prodávající vyřídí reklamaci neprodleně, nejpozději do 30 dnů a kupujícího bude o tomto informovat emailem nebo telefonicky.

9. Pokud dojde k vrácení nebo výměně zboží a tím dojde ke změně nominální hodnoty objednávky, je kupující povinen vrátit reklamované zboží včetně dárku, pokud tento obdržel. V případě, že neporušený dárek nebude vrácen, je prodávající oprávněn jeho hodnotu odečíst a vrátit kupujícímu pouze rozdíl ceny. Za dárek se považuje také poštovné zdarma a jeho hodnota se také odečítá.

VÝMĚNA ZBOŽÍ

1. Kupující má právo na výměnu zboží, čímž není dotčeno jeho právo na odstoupení od smlouvy nebo právo na reklamaci zboží.

2. V případě výměny zboží kupující zašle prodávajícímu zboží včetně dodacího listu nebo daňového dokladu na adresu PET & RUN99, s.r.o., Na nábřeží 17/29, 736 01 Havířov, jinde nebude převzato. Zboží musí být bez známek používání, nepoškozené a v původním obalu a sdělí prodávajícímu za jaké zboží stejné nebo vyšší hodnoty chce zboží vyměnit.

3. Účtováno bude kupujícímu pouze poštovné a případný doplatek za zboží vyšší hodnoty.

4. Nelze vyměnit zboží za jiné nižší hodnoty.

5. Chce-li kupující zboží vyměnit musí tak učinit nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy zboží převzal.

Potřebujete poradit ? REKLAMAČNÍ ŘÁD

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací