Počet položek: 0 0,- Kč

BLOG - Běhám, běháš, běháme...

Energetické tyčinky Enervit

Jaký je rozdíl mezi tréninkovou a závodní botou

Přemýšlíte nad tím, jestli si máte pořídit boty určené jen na závody? A jaký je vlastně rozdíl mezi těmi, v kterých běháte každodenní tréninky a těmi speciálními na závody?

Bílkoviny - základ jídelníčku každého běžce

Asi vás to nepřekvapí, ale sportovci (běžce nevyjímaje) potřebují větší množství bílkovin než ti co nesportují.

Jak zhubnout běháním

Rozhodli jste se, že začnete běhat proto, abyste zhubli pár kilo? Chcete to trpělivost, ale jde to :-)

Posilování zlepší váš běh a zbaví vás bolestí

Oslabené core (střed těla) nebo pánevní dno můžou být překvapivě příčinou bolestí zad, třísel, kyčlí i kolen po běhu. Jak je nejlépe posílit?

Běhejte bez zranění

I rekreační běhání, stejně jako běžecký trénink a příprava na závody mají svá pravidla a je potřeba je vhodně doplnit o protahování a posilování, abychom předešli zranění. Na co se tedy zaměřit?

Jak vyčistit rezervoáry na vodu a hydroflasky?

Taky používáte na delší běhy batohy s flaškama na vodu? Flaštičky jsou velmi lehké a praktické zásobníky, ale časem se vevnitř začne dělat nepříjemná plíseň a bývá velmi obtížné je vyčistit.

Jaká je hranice mezi během a chůzí?

Pokud vám někdo tvrdí, že kilometr za šest minut a více už není běh, nedejte se! Nemusíte být zklamaní, že to "jako běh" prozatím nevypadá, pro začátek chůze plně postačí.

Jak začít s běháním od nuly

Běhání je v posledních letech velmi oblíbený koníček. Dá se provozovat kdykoli a kdekoli. Myslíte si, že běhání není pro vás ten správný druh sportu? Omyl, běhání je vhodné pro úplně každého (zdravého) a začít můžete v každém věku!

Otužování 2 - jedna studená sprcha denně a nepotřebujete doktora!

Ráda bych představila Stanislava Najverta ( převzato z facebooku ze dne 16.11.2019)

Otužování 1 - začátečníci podzim 2019

Kompresní stehenní návleky ROYAL BAY® Extreme

Běh s extrémní kompresí cílenou na stehenní sval.

Lysacup - v botech ICEBUG ACCELERITAS 7 M RB9X

Minimalistická závodní trailová bota ICEBUG ACCELERITAS 7 M RB9X měla premiéru na 3.etapě LYSACUPU.

Běhejte ve správné obuvi aneb diagnostika došlapu

Představte si, že během krátké chvíle zjistíte, jaká obuv je pro vaše nohy ta pravá – díky které si vychutnáte komfortní běh a omezíte pravděpodobnost zranění. Takovou možnost máte – stačí si nechat udělat diagnostiku došlapu.

Ať bolest nemá šanci – zkuste to s tejpy

Barevné pásky na těle už jistě znáte – tejpování pomáhá při rehabilitaci nejen vrcholovým sportovcům. Metoda usnadňuje život vášnivým běžcům i lenochům. Jak na správné kinesiologické tejpování?

Sportujte zdravě aneb dejte šanci kompresním podkolenkám

Jsou nejen stylové, ale navíc funkční. Ať už se věnujete běhu, cyklistice, trekingu nebo jiným sportům, zvažte pořízení kompresních návleků, vysokých ponožek či podkolenek. Proč jsou lepší než ty obyčejné? Protože dobře vypadají a ještě lépe se nosí. Zdravěji.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace