Počet položek: 0 0,- Kč
RUN99
Vše pro běžce na jednom místě

Závody ve Frenštátě - 12.8.2018

V neděli jsme se vydali ve čtyřech na závody do Frenštátu pod Radhoštěm. Velice pěkný,členitý  závod za super počasí. Kluci Vítek s Maxem běželi 3 okruhy, celkem 1400m a Vítek se na běžeckého benjamínka popasoval s tratí statečně, skončil uprostřed startovního pole. Dal do toho všechno, stav jeho žaludku po závodě hovořil za vše....S Maxem bude ještě spousta práce, jelikož má problém s dýcháním. Vystartoval jako by běžel 100m a ke konci prvního kola byl také v čelní skupině. Sprint se mu stal osudný, druhé kolo skoro neudýchal, tak raději skončil.Bude muset být v tréninku trpělivý, žádná rychlost, ale pomalý klus a postupně prodlužovat vzdálenost.

Já s Tomášem jsme se vydali na členitou trať 6,8 km dlouhou. Tomáš si užíval svůj pomalý, ale souvislý běh a byl spokojený, že nezastavil a uběhl to v kuse. Já jsem vyzloušel poprvé na závodech závoďáky SAUCONY FASTWITCH 8 a byl jsem moc spokojený. Pohodlné,rychlé, lehké.....Ale s nadváhou 5kg ani tyto botky nic nezmůžou, nicméně s časem jsem byl moc spokojený.

Pěkně jsme si zaběhali a příště se těším, že už z Havířova vyjedeme ve větším počtu. Odkaz na výsledky dodám, až se objeví na stránkách frenštátské atletiky.