Počet položek: 0 0,- Kč
RUN99
Vše pro běžce na jednom místě

VALACHY MAN 3.9.2019

V sobotu 3.9.2019 jsme s RUN99 vyjeli v rámci tréninku na horské triatlonové závody do Nového Hrozenkova. Pro většinu z nás to byl krok do neznáma, slovo respekt, malinko strach mezi námi kolovaly před závodem opakovaně. Jeli jsme v sestavě Zuzka, Vlaďka, Pavel a Jirka. Někdo se bál plavání, záchranáři byli ale v pohotovosti, někdo kola. Trať kola byla pro nás necyklisty těžká, jak nahoru, tak potom sjezdy dolů. Ostatní cyklisti kolem nás doslova letěli, my jsme často kolo používali jako podporu při chůzi. Náš cíl přežít, nezranit se, neutopit se byl splněn, takže nakonec spokojenost. Ve výsledcích jsme neudělali žádnou díru do světa, jenom Vlaďka skončila na 5.místě v kategorii 10 minut za bednou. Zuzka se vešla do limitu, což byl obrovský úspěch, jelikož vůbec nevhtěla startovat. Pavel se zase kochal, pomohl mu k tomu i prasklý řetěz, který si zkušeně na trati za 20 minut opravil a tím pádem už nemusel závodit... U mě asi nestojí nic za zmínku, dojel jsem. Závod super zorganizovaný, krásné prostředí, spousta lidí a moderátor Standa Bartůšek, několikanásobný účastník extrémních závodů včetně havajského Ironmana.