Počet položek: 0 0,- Kč
RUN99
Vše pro běžce na jednom místě

Sportujte zdravě aneb dejte šanci kompresním podkolenkám

Jsou nejen stylové, ale navíc funkční. Ať už se věnujete běhu, cyklistice, trekingu nebo jiným sportům, zvažte pořízení kompresních návleků, vysokých ponožek či podkolenek. Proč jsou lepší než ty obyčejné? Protože dobře vypadají a ještě lépe se nosí. Zdravěji.

Objevte kouzlo komprese

Proč kompresní? Přece kvůli svalům a prevenci otoků. Speciální materiál fixuje svaly i při větších otřesech a díky kompresi dochází ke zlepšení krevního oběhu právě v nohou. Díky tomu jsou kompresní podkolenky skvělým řešením i tehdy, pokud právě na nepříjemně oteklé a bolavé nohy po sportu trpíte – a je jedno, jaký terén vám dal zabrat. 

kompresní podkolenkySprávný oběh krve zajistí právě stlačení – tedy komprese prostřednictvím vysokých kompresních ponožek, návleků nebo podkolenek. Čím lepší je proudění krve, tím efektivněji dochází k okysličování svalstva. Okysličené svaly nejenže lépe pracují, dokonce se rychleji regenerují. Opora v podobě komprese je také prevencí zranění díky podpoře šlach a svalů. Předejdete otokům, ale i bolestem po tréninku a fyzické námaze. Protože i v pohybu můžete udělat něco pro své zdraví – a podpořit správnou aktivitu. 

Prevence jako základ

Nejen pokud patříte mezi vášnivé sportovce – kdokoli může využít výhod komprese. Kompresní doplňky mají totiž ještě další přínosy pro zdraví – pomáhají při léčbě a prevenci nepříjemných křečových žil či lymfatických potíží. Zatímco pro sportovce je určena řada sportovních ponožek a podkolenek, existuje také další sortiment – zdravotní a relaxační. Doplňky jsou vyvinuty tak, aby bojovaly proti otokům, zmíněným křečovým žilám a díky speciální úpravě dokonce po náročném dni zamezí hrozbě bolavých nohou. Jsou tak vhodné pro všechny věkové kategorie, dokonce i pro seniory, kterým uleví od těžkých nohou každý den. 

Když sportovat, tak stylově

kompresní návlekyPřestože se v případě kompresních podkolenek jedná v podstatě o zdravotní pomůcku, při výběru naštěstí nemusíte dělat kompromisy – variabilita stylů a barev slibuje, že váš sportovní outfit bude bezchybný. Naopak – i zdravotní kompresní doplněk může být nepřehlédnutelným prvkem vašeho looku, ať už se vydáte do hor nebo na běžeckou trať. Díky různým možnostem jej navíc můžete využít po celý rok – stačí se poohlédnout po thermo kompresních podkolenkách, které zahřejí i při nízkých teplotách. Ani počasí nemá šanci, když dostanete chuť vyrazit. Buďte k nezastavení a užijte si zdravý pohyb. Třeba hned.

ROYAL BAY - video

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací