Počet položek: 0 0,- Kč
RUN99
Vše pro běžce na jednom místě

Kompresní stehenní návleky ROYAL BAY® Extreme

Běh s extrémní kompresí cílenou na stehenní sval.

Komprese podkolenek nebo návleků působící na svaly dolních končetin jsem doposud řešil pouze mírnou kompresí na lýtkový sval. Stehenní návleky jsem nepoužíval hlavně z obavy se shrnování, tření a odírání stehen při běhu. Ale neodolal jsem a vyzkoušel jsem jak při běžeckém tréninku, tak při závodech stehenní návleky s extrémní kompresí od ROYAL BAY.

stehenní návlekNávleky drží při běhu na místě díky širokému lemu, který má zevnitř silikonové výběžky, neshrnují se, nikde nedřou. Tam kde je před během obléknu, tam je taky na konci najdu. Svou silnou kompresí podporují a zpevňují stehenní sval, nárazy a dopady při běhu jsou opravdu vůči svalu mírnější a sval po běhu není tak rozbitý a unavený. I když se jedná o extrémní kompresi, jsou velice pohodlné a na kůži příjemné, dobře se oblékají i svlékají.

Ze své vlastní zkušenosti mohu veškeré kompresní prádlo od Royal Bay jen doporučit. Opravdu se díky této kompresi dá zvýšit výkon a běžecká rychlost. Kompresní návleky jsou pro ty, kteří chtějí vyhrávat!Royal Bay stehenní návlek  Kompresní stehenní návlek

ROYAL BAY - video

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací