Počet položek: 0 0,- Kč
RUN99
Vše pro běžce na jednom místě

Havířovská desítka 14.10.2018

V neděli se konala Havířovská desítka, tak jsme s RUN99 nemohli chybět. Jako vždy nám přálo počasí, atmosféra i organizace byly super. Vítek si dal pětku a po společných trénincích jsme tajně doufali v čas pod 25 minut, ale bohužel to o 12 vteřinek nevyšlo.Takže je příště o motivaci postaráno. Tomáš  se pomaličku zrychluje, cíl zaběhnout desítku pod jednu hodinu se zase o trochu přiblížil. Čas 1:06:39 je zase zlepšení a já věřím, že se do konce roku k té hodině mocně přiblíží. Nejlepší kuchař v Ostravě Martin běžel za 1:05:03, což by možná nestálo za zmínkuSmějící se. Ale jestliže zvážíme, že Martin je 125 kg veliký, tak si myslím, že v poměru výkon-váha by 100% vyhrál!!!  A to před týdnem běžel Hradecký půlmaratón!!! Já jsem chtěl běžet okolo 42 minut, čas 42:47 a čtvrté místo v kategorii není pro mě zklamání. Tempově na to nemám naběháno, sice se na tom pracuje, ale jde to pomalu. A zmínit musím našeho tréninkového partnera Davida, který vyhrál ve své kategorii Havířovskou desítku potřetí za sebou v čase 38:11. Super výkon!!!

Závod se povedl, máme co zlepšovat, takže hurá do tréninku. Přijdou krátké dny, bude to o vůli a přemlouvání se, ale když už jednou vylezete ven, tak ani ta tma a nevlídné počasí nevadí. A čím vytrvalostních a objemových tréninků přes zimu zvládnete, tím lépe se vám bude na jaře a v létě běhat.